Aktuality

Ponuka voľných pracovných pozícií

Spoločnosť Knauf Insulation v Novej Bani

výrobca minerálnej vlny, pre svoj závod hľadá  zamestnancov na pracovné pozície :

  • Vodič vysokozdvižného vozíka
  • Operátor druhovýroby
  • Operátor koncových zariadení

Pracovné pozície sú zaradené v štvorzmennej prevádzke. Predchádzajúca prax nie je potrebá. Ponúkame : zaujímavé platové zaradenie, nadštandardné príplatky za zmeny, víkendy a nadčasy, príplatok na dovolenku, 13. Plat.  Poskytujeme aj ubytovanie.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte osobne v závode na Železničnom rade 24, v Novej Bani, telefonicky na telefónnom čísle 0905 216549, alebo emailom : erika.balisova@knaufinsulation.com.

Firma Tristone Slovakia s.r.o,

so sídlom v Novej Bani, prijme okamžite  väčší počet nových zamestnancov  na pozíciu lisovačky  do trojsmennej prevádzky.Ďalej prijme na pozíciu nastavovač strojov  2 zamestnancov.V prípade záujmu aspoň troch zamestnancov  z jedného smeru,  na všetky smeny bude  zabezpečená osobná doprava. Dopravu zabezpečuje firma na svoje náklady.

Bližšie podmienky v prípade záujmu o uvedenú pozíciu kontaktovať pani Jančokovú na telefónnych číslach:0456780726, alebo 0915843754.

Spoločnosť Cortizo Slovakia

Ktorá sa zaoberá výrobou hlinníkovou profilov so sídlom v Novej Bani, prijme nových zamestnancov na pozície: Nastavovač CNC strojov, údržbár s vyhláškou 22, pracovníkov/pracovníčky do výroby.  Ponúkame stabilnú pracu a výplatu vždy nacas, základnú mzdu pracovníka vo výrobe od 605€, mesačné bonusy, 2x ročne dochádzkový bonus 400€.

Viac informácii poskytneme na telefónnom čísle 0918 671 065 alebo sa prídte spýtať priamo do spoločnosti Cortizo v Novej Bani.

Pracovná agentúra Start Temps

Hľadá operátorov/operátorky do výroby na trvalý pracovný pomer. Miesto výkonu práce je v Žarnovici. Náplň práce: obsluha stroja, premeriavanie a kontrola výrobkov, práca v trojzmennej prevádzke, práca v stoji. Ubytovanie pri výrobnej hale je zabezpečené zdarma. Viac informácií na tel. čísle 0914 330 504.


Firma Secop v Zlatých Moravciach

Secop v Zlatých Moravciach v spolupráci so spoločnosťou Start People obsadzuje voľné pracovné pozície.
konkrétne hľadáme: operátor vo výrobe, Operátorka vo výrobe, Nastavovač strojov a zariadení, Nástrojár, Mechanik údržbár,  Elektrikár údržbár, Vodič vysoko zdvižného vozíka/skladník

Pri každej pozícii ide o prácu na hlavný pracovný pomer s pracovnou zmluvou.

  • Pracujeme na 3 až 4 zmeny
  • Platové podmienky závisia od danej  pozície a od zmennosti
  • Stravné lístky v hodnote 3,15€/odpracovaná zmena
  • Doprava na všetky zmeny je z našej obce zabezpečená zdarma!!!
Kontaktovať sa môžete na tel. č. 0914 330 516.

Zoznam aktualít