Aktuality

Oznam Stredoslovenskej energetiky, a.s.

Vážený zákazník,

dovoľujeme si Vás informovať, že vzhľadom na priaznivý vývoj situácie v súvislosti s COVID-19 k Vám môžeme byť opäť o krok bližšie. Rýchle spracovanie Vašich požiadaviek a kvalitný zákaznícky servis sú pre nás neustále na prvom mieste, preto od 13. 5. 2020 opätovne otvárame naše zákaznícke centrá pre verejnosť.

Prioritou je i naďalej ochrana zdravia našich zamestnancov i vás, našich zákazníkov, preto každé pracovisko pred príchodom nového zákazníka dezinfikujeme špeciálnym prípravkom. V prípade návštevy zákazníckeho centra SSE Vás tiež prosíme o dôsledné dodržiavanie hygienických opatrení uverejnených pri vchode do zákazníckeho centra. Vstupujte, prosím, až po vyzvaní našim pracovníkom, vždy po jednom, s rúškom a využite dezinfekciu rúk umiestnenú pri vstupe. Viac informácií o hygienických opatreniach na našich zákazníckych centrách nájdete aj na www.sse.sk/zakaznicke-centra.

Schránka pre Vaše dokumenty a tlačivá je stále pripravená pred vchodom do zákazníckeho centra. Využiť ju môžete počas otváracích hodín bez čakania v rade.

Naši pracovníci sú Vám k dispozícii každý pracovný deň. V pondelok a stredu od 10.00 – 16.00 hod. a v utorok, štvrtok a piatok od 8.00 – 14.00 hod.

Zoznam aktualít